Allegro Smart z tańszą dostawą

Allegro

Ten post dostępny jest także w języku: English

Allegro zdecydowało się na wprowadzenie nowej oferty w ramach usługi Allegro Smart. Do 3 stycznia klienci korzystający z programu będą mogli cieszyć się darmową dostawą dostępną już od 25 zł. Warto jednak dodać, że oferta ograniczona jest do zakupów u jednego sprzedającego, a liczba beneficjentów programu jest ograniczona.

Jak wyjaśnia firma Allegro, nowa oferta będzie dostępna dla trzech grup kupujących, a każda z nich skorzysta z darmowej dostawy w innym wariancie cenowym. Pierwsza z grup będzie mogła otrzymać darmową dostawę już od 20 zł, druga od 25 zł i trzecia od 30 zł. Informacja dla kupujących odnośnie przynależności do poszczególnych grup zostanie wysłana na adres mailowy klienta. Firma nie wyjaśnia jednak ilu użytkowników będzie mogło skorzystać z promocji. Usługa darmowej dostawy będzie obowiązywać w przypadku zamówień do punktów Kolporter, Żabki, Poczty Polskiej, Orlenu, Ruchu, DPD, UPS, automatów paczkowych Allegro, a także Paczkomatów InPost.

Nowa akcja promocyjna to już kolejny pomysł Allegro na przyciągnięcie klientów. W ramach poprzedniej oferty Allegro zdecydowało się na zredukowanie pułapu kosztowego dostaw w usłudze Allegro Smart od 100 do 80 zł.

 

Zobacz również