Auchan rozszerza działalność e-sklepu

Ten post dostępny jest także w języku: English

Wrocław to drugie po Warszawie miasto, w którym Auchan dowiezie e-zakupy do domu. Pod koniec 2020 r. na rynek wrocławski weszło także Frisco.pl, wcześniej działające wyłącznie w stolicy.

Od 2011 roku Auchan oferuje usługę Auchandirect.pl, w ramach której zakupy dostarczane są do domów klientów, do punktów odbioru znajdujących się w sklepach Auchan oraz do lodówkomatów na terenie Warszawy i okolic. Teraz sieć wdraża podobną usługę na rynku wrocławskim.

Wrocław drugim rynkiem

Oferta produktowa obejmuje 8 tys. artykułów, w tym produkty świeże, także te na wagę, owoce i warzywa, mięsa i wędliny, mrożonki, kosmetyki, wody i napoje, produkty spożywcze suche, artykuły dla dzieci oraz żywność dla zwierząt. Produkty zamówione na stronie dostarczane będą przez sieć specjalistycznymi samochodami wyposażonymi w 3 strefy temperaturowe. Dostawy we Wrocławiu realizowane będą na terenie całego miasta, od godziny 8 do 22 od poniedziałku do soboty. Ponadto klienci z Wrocławia będą mogli odbierać artykuły zamówione poprzez opcję click & collect w 4 dodatkowych sklepach Auchan.

Clicl & collect z płatnością online

Oprócz tego, Auchan uruchomił nowe punkty odbioru zamówień click & collect. Jest to 11 sklepów w Katowicach,  pięć sklepów w Trójmieście, cztery sklepy w Trójmieście oraz po trzy sklepy w Poznaniu i Łodzi. Co istotne,  kupujący z tych miast w sklepie internetowym Auchan  mogą dokonać  płatności online. Od lata 2020 r. Auchan dostarcza także zakupy we współpracy z Glovo (obecnie 61 sklepów w 25 miastach).

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.