Auchan rozszerza ofertę o używane ubrania

Auchan

Ten post dostępny jest także w języku: English

Nowe Życie by Auchan to projekt sieci, który jest już dostępny w 44 sklepach w Polsce. Dzięki nowej inicjatywie klienci Auchan będą mogli korzystać nie tylko z kolekcji odzieżowych marki własnej InExtenso, ale również z oferty używanych ubrań znanych marek.

Projekt Nowe Życie opiera się na gospodarce obiegu zamkniętego, który pozwoli klientom zarówno działać ekologicznie, jak i kupować markowe, używane ubrania w dyskontowych cenach. Opcja „second hand” była testowana w 5 sklepach w Polsce, a obecnie działa ona w 44 sklepach Auchan. Przy realizacji projektu sieć współpracuje z francuską firmą Patatam, która zajmuje się odzyskiwaniem i sprzedażą odzieży używanej. Nowe Życie by Auchan to nie pierwsza akcja, w której obie firmy połączyły siły, a Patatam współpracuje również z Hipermarketami Auchan w Francji.

Auchan stawia na ekologię

Zdaniem Radosława Daca, dyrektora Produktów Auchan Retail Polska, coraz więcej klientów zwraca uwagę na ekologiczne aspekty mody. Kupowanie i noszenie używanej odzieży pozwalają dać ubraniom drugie życie, a to sprawia, że produkty dostępne w opcji „second hand” cieszą się rosnącym zainteresowaniem. W ramach projektu Nowe Życie by Auchan klienci mogą zakupić w atrakcyjnych cenach produkty takich marek jak Tommy Hilfiger, Guess, Ralph Lauren, Calvin Klein czy Desigual. W ofercie znajdują się również produkty wielu innych marek, a ceny dostępnych produktów wynoszą od 7 zł do 35 zł.

Podobne wpisy