Biedronka dla rodzin: sieć rozbudowuje markę Dada

proporczyk dzieciecy

Ten post dostępny jest także w języku: English

Biedronka rozbudowuje markę własną Dada, która dotychczas specjalizowała się w pieluszkach i artykułów do pielęgnacji dla niemowlaków. Sieć rozszerza ofertę swojego brandu o akcesoria dla dzieci, ubranka, oraz zabawki.

W Urzędzie Patentowym pojawiły się wnioski o zarejestrowanie przez Biedronkę znaków Dada Fun & Play, Dada Comfort oraz Dada Accesories, pod którymi będą sprzedawane m.in. poduszki do karmienia, koce, zabawki, ręczniki czy ubranka niemowlęce.

Sieć w 2020 r. rozpoczęła również akcję „Paczka powitalna Dada”, która ma na celu przekazywanie paczek powitalnych nowonarodzonym maluchom w Polsce. Każda paczka zawiera pieluszki, mokre chusteczki, oraz patyczki higieniczne. Kolejny projekt promujący markę to czasopismo „DADA”, przeznaczone dla przyszłych rodziców, oraz rodziców niemowlaków i noworodków. Na jego łamach znajdują się porady, przepisy, oraz kupony rabatowe na produkty w sieci sklepów Biedronka. 

Biedronka oferuje około tysiąca wyrobów private label. Artykuły pod marką własną odpowiadają za około 40% całości sprzedaży. 

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.