Bolt z błyskawiczną dostawą artykułów spożywczych

dostawca jedzenia

Ten post dostępny jest także w języku: English

W czerwcu, estońska firma mobilna, która oferuje wynajem pojazdów oraz usługi związane z dostarczaniem żywności Bolt, poinformowała o rozszerzeniu swojej działalności o błyskawiczne dostawy produktów spożywczych w Polsce. Bolt planuje otworzyć sieć sklepów-magazynów (dark stores) zlokalizowanych w dużych miastach, dzięki czemu będzie mógł realizować dostawy nawet w 15 minut.

Usługa Bolt Food zadebiutowała w Polsce w pierwszej połowie 2020 roku. Sieć nawiązała współpracę między innymi z restauracjami, stacjami paliw oraz sklepami spożywczymi. Na świecie natomiast oprócz współpracy z 10 tys. lokali gastronomicznych, sieć rozwinęła działalność również o dostawę artykułów spożywczych, sprzętów elektronicznych czy kwiatów.

Firma Bolt postanowiła jednak zrobić krok w przód i otworzyć własne sklepy-magazyny (dark stores) z produktami spożywczymi. Sklepy mają być zlokalizowane strategicznie w dużych miastach, tak by realizowanie zamówień sięgało od 10-15 minut. Podobną ofertą mogą się pochwalić sieci Lisek, Jokr oraz Gorillas, który za niedługo pojawi się na polskim rynku.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *