Castorama wprowadza marketplace z usługami dla domu

projekt i narzędzia

Ten post dostępny jest także w języku: English

Sieć marketów budowlanych Castorama 10 czerwca uruchomiła internetowy rynek usług remontowych o nazwie NeedHelp. Na razie jest to projekt pilotażowy, dostępny dla klientów w dwóch miastach, Warszawie i Siedlcach, z planami rozszerzenia na inne miasta.

Serwis dostępny pod adresem castorama.needhelp.com łączy klientów, którzy potrzebują pomocy w realizacji swoich projektów z profesjonalnymi handlowcami i innymi wykwalifikowanymi ekspertami, sprawdzonymi przez Castorama Polska.

-To jest przyszłość rynku. To naturalny krok w kierunku budowania bardziej kompletnej oferty usług, w kierunku tworzenia doświadczenia klienta zorientowanego na usługi – powiedział Beniamin Shoen, dyrektor ds. klienta i digital w Castorama Polska.

NeedHelp został założony w 2014 roku we Francji. Jest jednym z wiodących marketplaców tego typu w Europie. Spółka-matka Castoramy, Kingfisher, przejęła NeedHelp w listopadzie 2020 roku. Wówczas poinformowała, że planuje szybko wdrożyć platformę w Wielkiej Brytanii i Polsce, wykorzystując swoją rozbudowaną sieć sklepów na tych rynkach. Castorama Polska otworzyła swój pierwszy sklep w 1997 roku, a obecnie ma ich 87.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *