Daniel Rogiński przechodzi do Zalando

Zalando

Ten post dostępny jest także w języku: English

Daniel Rogiński, który przez ostatnie dwa lata pełnił funkcję wiceprezesa sieci Drogerie Natura, został general managerem Zalando Polska i Czechy. Poprzednio był on również szefem e-commerce w spółce CEPD, do której należy Natura i sieć aptek DOZ, a także CEO Cepd.tech. Nowe stanowisko w Zalando objął 1 listopada 2021 r.

Daniel Rogiński ma wieloletnie doświadczenie w branży kosmetycznej, spożywczej, elektronicznej i modowej, które zdobywał, pracując w firmach takich jak Avon, Danone-Nutricia, Samsung i Media Expert. Jest on również ekspertem w dziedzinie e-commerce, nowych technologii i rozwiązań cyfrowych.

Od 2018 do 2019 r. był związany z firmą Eobuwie.pl, należącą do grupy CCC, w której pełnił funkcję dyrektora e-commerce na Europę. Zajmował się on koordynowaniem sprzedaży internetowej, marketingiem i technologiami. Do jego obowiązków należało również dbanie o obsługę klienta, zarządzanie studiem foto-video i wprowadzanie produktów. Od 2019 do 2021 r. Daniel Rogiński był związany ze spółką Cepd.tech, która działa w branży farmaceutycznej i kosmetycznej, zarządzając siecią aptek DOZ.pl oraz drogeriami, m.in. siecią Drogerie Natura. Firma zajmuje się także start-upami, które działają w obszarze e-zdrowia. Oprócz pełnienia funkcji CEO w Cepd.tech Daniel Rogiński był również wiceprezesem sieci drogerie Natura i szefem e-commerce.

Zobacz również