Dom Wina inwestuje w rozwój sieci

Dom Wina

Ten post dostępny jest także w języku: English

Sieć Dom Wina, która zajmuje się importem i dystrybucją alkoholi, otworzyła nowy sklep we Wrocławiu. To już drugi sklep marki w tym mieście, a klienci będą w nim mogli znaleźć wina z najważniejszych regionów winiarskich świata od ponad 80 dostawców.

Dom Wina zalicza się do grona najstarszych polskich importerów i dystrybutorów win oraz alkoholi mocnych. Firma, która powstała w 1996 r., oferuje swoim klientom szeroki wybór alkoholi pochodzących z różnych regionów świata. Dom Wina współpracuje z ponad 80 dostawcami ze wszystkich najważniejszych winiarskich regionów, a wiele produktów to luksusowe marki. W ofercie znajdują się również polskie wina, m.in. pochodzące z dolnośląskich winnic, takich jak Silesian, Moderna czy Jadwiga. Ponadto klienci sieci mogą również zakupić zarówno wysokogatunkowe alkohole mocne, np. whisky, koniaki, brandy, jak i akcesoria do win i alkoholi. Łącznie w swojej ofercie firma ma ponad 600 etykiet win i alkoholi.

Nowo otwarty sklep we Wrocławiu, mieszczący się w Galerii Handlowej Wroclavia, to już siódmy lokal należący do sieci. Inne sklepy pod szyldem Dom Wina znajdują się Warszawie, Krakowie oraz w budynku galerii handlowej Sky Tower we Wrocławiu.

Podobne wpisy