Frisco zawita w Krakowie

Frisco zawita w Krakowie

Ten post dostępny jest także w języku: English

20 września br. internetowy supermarket Frisco, należący do grupy Eurocash otwiera nowy oddział w Krakowie. Na początku, w ofercie sklepu znajdzie się 8 tys. produktów, jednak asortyment ma się wciąż powiększać.

Kraków będzie czwartym miastem, w którym działa Frisco. Oprócz Krakowa, Frisco dostarcza usługi w Warszawie, Poznaniu, i Wrocławiu. Magazyn sklepu znajdować się będzie w podkrakowskim Cholerzynie. Frisco wspiera miejscowy biznes w wyborze dostawców – dla oddziału krakowskiego, nawiązano współpracę z m.in. Piekarnią Złoty Kłos, Masarnią Płatek, oraz rodzinnym przedsiębiorstwem Anka, produkującym ręcznie lepione pierogi. Prezes zaznacza również, że w kwestii potencjalnych dostawców Frisco ma zamiar brać pod uwagę preferencję krakowskich klientów i to na podstawie ich zdania dalej rozszerzać ofertę.

Przy zamawianiu zakupów z Frisco.pl, będzie można korzystać w wszystkich kategorii produktów: zarówno spożywczych, jak i kosmetyków, środków czystości, czy produktów dla zwierząt. W ofercie znajduje się również szeroki wybór produktów ekologicznych oraz wegańskich.

Grupa Eurocash jest największą polską firmą, która zajmuje się hurtową dystrybucją produktów szybkozbywalnych (FMCG). Jest ona również organizatorem sieci franczyzowych, agencyjnych, oraz partnerskich, m.in: ABC, Lewiatan, Groszek, Euro Sklep, Gama, Duży Ben.

Podobne wpisy