Glovo będzie dostarczać żywność z sieci Ikea

Glovo i Ikea

Ten post dostępny jest także w języku: English

Ikea zdecydowała się na współpracę z Glovo, umożliwiając swoim klientom zamawianie produktów żywnościowych z dostawą do domu. Oferta sieci będzie dostępna w zakładce „Jedzenie” w aplikacji Glovo, a znajdować się w niej będą m.in. produkty ze Sklepiku Szwedzkiego.

Nowa współpraca Ikea z ważnym graczem na rynku q-commerce sprawi, że klienci będą mogli cieszyć się kultowymi klopsami szwedzkiej sieci, bez konieczności odwiedzenia stacjonarnego Bistro Ikea. Usługa będzie początkowo dostępna w Krakowie, Katowicach, Lublinie i Poznaniu, ale już w listopadzie będzie ona działać także w Warszawie. Zamówienia będą realizowane w godzinach pracy sklepów Ikea, a produkty będą dostarczane w ekologicznych opakowaniach.

To kolejna inicjatywa sieci, która ułatwi klientom zamawianie produktów żywnościowych. Wcześniej w wybranych sklepach Ikea wprowadziła kioski samoobsługowe, w których klienci mogą samodzielnie zamawiać dania z oferty Bistro Ikea. Usługa jest dostępna w Lublinie i Szczecinie, a wykorzystywane w tych sklepach Kioski K-Two to innowacyjne rozwiązanie kas samoobsługowych, które jest dostosowane do potrzeb gastronomii.

Zobacz również