Justyna Orzeł nową sekretarz generalną i wiceprezesem w Carrefour Polska

justyna orzeł carrefour

Z początkiem lipca 2019 roku Justyna Orzeł objęła funkcję sekretarza generalnego oraz wiceprezesa w Carrefour Polska. Stanowisko objęła po Robercie Noceniu, który sprawował tę funkcję ponad 3 lata.

Justyna Orzeł z Carrefour Polska związana jest od ponad 20 lat, gdzie w ostatnich latach jako dyrektor zasobów ludzkich, była odpowiedzialna za tworzenie i realizację strategii HR w Carrefour Polska.

Nowe stanowisko objęła w lipcu bieżącego roku, poszerzając zakres swoich dotychczasowych  obowiązków. Na obecnym stanowisku Justyna Orzech odpowiada za obszar zasobów ludzkich, prawny, komunikacji zewnętrznej, strategii i transformacji, jakości, ochrony oraz CSR.

Swoje stanowisko objęła po Robercie Noceniu, który sprawował funkcję wiceprezesa i sekretarza generalnego polskiego oddziału Carrefoura przez blisko 3 lata do czerwca 2019 roku. Justyna Orzeł jest absolwentką Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach oraz Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.

O Carrefour Polska

Carrefour Polska to omnichannelowa sieć handlowa, pod szyldem której działa w Polsce ponad 860 sklepów w czterech formatach: hipermarkety, supermarkety, sklepy osiedlowe i specjalistyczne. Detalista operuje również sklepem internetowym od grudnia 2015 roku.

Firma bardzo aktywnie działa na polu innowacji. W grudniu 2017 r. w Warszawie detalista uruchomił innowacyjny hipermarket Carrefour Pro. W ofercie sklepu dostępnych jest ok. 13 tys. produktów, głównie żywnościowych. Co więcej, klienci mają możliwości przejrzenia całej oferty Carrefour na ekranach dotykowych i zamówienia produktów do domu. Ponadto sklep dysponuje dużą sekcją gastronomiczną. Innowacją jest także strefa kasowa ulokowana na końcu sklepu (rozwiązanie znane głównie ze sklepów odzieżowych).

Co więcej, Carrefour mocno rozwija serwis Scan & Go pozwalający na skanowanie produktów przy użyciu aplikacji na smartfony, a potem dokonanie płatności bez konieczności stania w kolejce. Na początku usługa dostępna była jedynie Warszawie, ale w 2018 r. rozszerzono zasięg do łącznie kilkudziesięciu hiper- i supermarketów w całej Polsce.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *