Jysk – click&collect juz w 30 minut

Jysk

Ten post dostępny jest także w języku: English

Sieć sklepów Jysk zwiększa swoje omnichannelowe możliwości i oferuje click&collect już w 30 minut. Zamówienia będą dostępne w godzinach pracy sklepu, najpóźniej dzień po ich złożeniu.

Zakupy online przeżywają dziś rozkwit, głównie za sprawą pandemii, która wiąże się również z koniecznością unikania tłumów ludzi. Jysk odpowiada na oba te trendy poprzez udoskonalenie usługi click&collect – klienci, którzy zapełnią swoje koszyki online, będą mogli odebrać swoje zamówienia i zapłacić za nie w sklepie w ciągu 30 minut. To najprostszy sposób na ograniczenie czasu spędzonego w sklepie i skrócenie czasu ewentualnej dostawy.

Jednocześnie zamówienia będą nadal dostępne w innym dogodnym terminie w godzinach otwarcia sklepu, najpóźniej dzień po ich złożeniu. Click&collect zakłada płatność przy odbiorze, co ma dodatkową zaletę – widząc zamówione produkty fizycznie w sklepie stacjonarnym, pozostawia możliwość wymiany produktu lub rezygnacji z zakupu przed zapłatą.

Jysk wszedł do Polski w 2000 roku i obecnie posiada 238 sklepów w kraju. Pomimo trudnej sytuacji sklepów stacjonarnych podczas pandemii, Jysk planuje dalszą ekspansję w Polsce. Firma poszukuje nowych lokalizacji i uważa, że w Polsce jest miejsce na 500 jej sklepów oraz chce otwierać co najmniej 15 nowych rocznie. Jednocześnie modernizuje istniejące sklepy i urozmaica formaty.

Szczegółową analizę najnowszych trendów, zaistniałych zmian i strategii największych graczy na rynku e-commerce w można znaleźć w Raporcie PMR : “Handel internetowy w Polsce 2021. Analiza rynku e-commerce i prognozy rozwoju na lata 2021-2026“.

 

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *