Barbora.pl wchodzi do Trójmiasta

jabłko, mandarynka

Ten post dostępny jest także w języku: English

Sklep internetowy z żywnością Barbora.pl debiutuje w kolejnej lokalizacji w Polsce – w Trójmieście. W styczniu sklep wszedł na rynek warszawski. Na Litwie, Łotwie i w Estonii marka jest największym operatorem e-handlu żywnością.

Kontynuujemy przyjętą strategię rozwoju w Polsce. Trójmiasto jest kolejnym po Warszawie bardzo atrakcyjnym kierunkiem ekspansji. Ma olbrzymi potencjał demograficzny oraz turystyczny, zwłaszcza w sezonie letnim – mówi Andrius Mikalauskas, CEO Barbory w Polsce i dodaje: – Mieszkańcy Gdańska, Gdyni i Sopotu mogą liczyć na wysoką jakość, szybką, wygodną i świeżą dostawę produktów oraz nasze proklienckie podejście. Warszawiacy coraz śmielej przekonują się do nowych standardów e-shoppingu, jakie zapewniamy, a liczba lojalnych klientów systematycznie rośnie. Wierzę, że podobnie uda nam się zbudować zaufanie i sympatię do Barbory w Trójmieście.

Głównym partnerem strategicznym i dostawcą towarów Barbory jest sieć Stokrotka, która należy do Grupy Maxima.  W ofercie sklepu znajduje się ponad 5 tysięcy indeksów produktowych, między innymi pieczywo, ryby, mięso, warzywa czy owoce. Marka od początku stara się wdrażać jak najlepsze rozwiązania, które pozwolą na wygodniejsze zakupy. Zamówienia zrealizowane do godziny 17 dostarczane są jeszcze tego samego dnia  pod wskazany adres.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *