Komputronik zmienia sklepy i stawia na omnichannel

Komputronik

Ten post dostępny jest także w języku: English

Komputronik postanowił przekształcić swoje sklepy stacjonarne w punkty, które będą lepiej odpowiadać na potrzeby klientów. Pierwszy sklep w nowym formacie został otwarty już 22 października 2021 r. w Atrium Targówek w Warszawie. Dodatkowo Komputronik rozwija swoją strategię sprzedaży przez różne dostępne kanały, łącząc sprzedaż stacjonarną i internetową.

Nowy sklep Komputronik wyróżnia się nowoczesnością oraz wyraźnym podziałem na strefy, które ułatwią klientom nawigowanie po sklepie. Wyeksponowany zostanie najpopularniejszy sprzęt, czyli laptopy, smartfony i komputery stacjonarne dedykowane dla graczy. W nowym formacie sklepu pojawia się też strefa smart home oraz stanowisko usługowe, które umożliwi klientom skorzystanie ze specjalistycznych usług w salonie Komputronik. Razem z nowym sklepem rusza akcja rabatowa, a klienci każdego dnia będą mogli odkrywać nową promocję na wybrany sprzęt.

Jak wyjaśnia Marcin Mordak, Dyrektor Sieci Sprzedaży Komputronik, firma rozwija swoją strategię omnichannel inwestując zarówno w sklepy stacjonarne, jak i e-commerce. Przygotowania do zaprezentowania nowego formatu sklepu trwały kilka miesięcy, a otwarcie pierwszego sklepu po remodelingu umożliwi sukcesywne przekształcanie kolejnych salonów. Dzięki zmianom klienci będą mogli otrzymać profesjonalne doradztwo i skorzystać z szerokiej oferty usług dedykowanych do sprzętu oferowanego w sklepach Komputronik.

Zobacz również