Selfmaker wyprodukuje płyn do dezynfekcji dla centrów handlowych i sklepów

Ten post dostępny jest także w języku: English

Centra handlowe i sklepy będą miały dedykowany płyn do dezynfekcji kas, monitorów i ekranów. Wyprodukuje go Selfmaker – firma, która na co dzień zajmuje się produkcją urządzeń samoobsługowych.

 

Płyn do dezynfekcji dla sklepów

Selfmaker, firma na co dzień zajmująca się produkcją urządzeń samoobsługowych, udostępni dla sieci i mniejszych punktów sprzedażowych środek dezynfekujący Self Nano Silver. – W odpowiedzi na problemy z obsługą, rosnące obawy społeczeństwa przed zakażeniem i jednoczesną koniecznością ciągłego dostępu do produktów pierwszej potrzeby postanowiliśmy działać kompleksowo. – tłumaczy Marek Wieteska, prezes Selfmaker.

Self Nano Silver to środek dezynfekujący oparty o nano cząsteczki srebra, szczególnie skuteczny w dezynfekcji przy powierzchniach typu monitory czy ekrany. Firma dąży do tego by w każdym punkcie samoobsługowym – przy kasach, fakturomatach, a docelowo także przy witrynach vendingowych były dostępne środki, za pomocą których personel lub sam klient zdezynfekuje powierzchnię użytkową. W obecnej sytuacji rynkowej urządzenia samoobsługowe stają się priorytetowym tematem dla wielu sieci sprzedażowych. -Dzięki temu, że produkcję urządzeń oparliśmy na lokalnym łańcuchu dostaw jesteśmy w stanie realizować zamówienia na kioski czy sklepy vendingowe na bieżąco – dodaje Wieteska.

Selfmaker to polska spółka technologiczna, która od ponad pięciu lat projektuje, montuje i wdraża urządzenia samoobsługowe dla branży retail oraz gastronomii. Do tej pory firma wdrożyła urządzenia do ponad 30 klientów korporacyjnych z całej Europy.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *