Showroomy sieci Quiosque w hotelach

Odzież na manekinach

Ten post dostępny jest także w języku: English

W związku z panującymi obostrzeniami, marka modowa Quiosque postanowiła podjąć współpracę z Grupą Immobile – właścicielem hoteli Focus. W hotelach  powstały showroomy z ubraniami marki Quiosque, w których można dokonać zakupu.

Funkcjonowanie zarówno galerii handlowych, jak i branży hotelowej od wielu miesięcy jest zagrożone. Dlatego Firma PBH, zarządzająca marką Quiosque wraz z Grupą Kapitałową Immobile, czyli właścicielem sieci hoteli Focus znalazła rozwiązanie. A mianowicie stworzono specjalne showroomy z wybranym asortymentem sieci Quiosque. Są one już dostępne w kilku lokalizacjach, między innymi w Gdańsku, Bydgoszczy, Lublinie, Szczecinie, Łodzi, Chorzowie i Poznaniu. W planach jest kolejne otwarcie- w Sopocie.

Innowacyjność sprzedaży

– Rok temu, podczas pierwszego lockdownu byliśmy pierwszą firmą odzieżową, która rozpoczęła sprzedaż kolekcji za pośrednictwem mediów społecznościowych. Sukces tego pomysłu sprawił, że sprzedaż live wpisała się na stałe do kalendarza naszych działań, a grono fanek takiej formy zakupów on-line wciąż rośnie. W marcu, tego roku, stanęliśmy przed koniecznością zamknięcia sklepów po raz czwarty. W myśl obowiązujących obecnie przepisów nasze salony, znajdujące się przy ulicach, mogą działać, a pozostałe sklepy – zlokalizowane w galeriach handlowych – muszą pozostać zamknięte. – mówi Agnieszka Krzywańska, Dyrektor Zarządu PBH S.A.

Nowe innowacyjne rozwiązanie zapewnia klientkom wysoki standard zakupów, poprzez indywidualny kontakt z konsultantem sprzedaży, dodatkowy rabat czy też otrzymanie kawy na wynos. Zakupy odbywają się z zachowaniem rygoru sanitarnego.

 

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *