Krajowa Spółka Cukrowa z e-sklepem

Krajowa Spółka Cukrowa

Ten post dostępny jest także w języku: English

Krajowa Spółka Cukrowa S.A. zdecydowała się na wejście na rynek e-commerce, uruchamiając swój sklep internetowy, w którego ofercie klienci mogą znaleźć cały asortyment grupy. E-sklep jest projektem mającym spełnić oczekiwania klientów, którzy coraz chętniej wybierają zakupy przez Internet.

Jak wyjaśnia Tomasz Rega, członek zarządu Krajowej Spółki Cukrowej S.A., oferta internetowego sklepu spożywczego polskie-smaki.pl jest skierowana do klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych. W portfolio sklepu znajdą się wszystkie produkty Grupy Kapitałowej Krajowej Spółki Cukrowej, również te, które do tej pory były dostępne przede wszystkim lokalnie. Wszystkie produkty z e-sklepu są produkowane w Polsce przez polskie firmy, a poszczególne składniki pochodzą od polskich rolników. W ten sposób zarówno firma, jak i klienci wspierają polską gospodarkę.

W ofercie sklepu znajduje się ponad 130 produktów, należących do marek takich jak „Polski Cukier”, „Polskie Przetwory”, „Frutuś”, „Pszczółka” czy „Młyny Stoisław”. Klienci będą zatem mogli zakupić wiele różnych produktów, m.in. wszelkie rodzaje cukru, przetwory owocowo-warzywne, sosy do dań, soki owocowe, cukierki, mąki, kasze lub skrobię ziemniaczaną. Firma oferuje również produkty bezglutenowe oraz wegańskie.

Krajowa Spółka Cukrowa „Polski Cukier” S.A. to największy producent cukru w Polsce, który jest także w czołówce europejskich firm zajmujących się branżą cukrową. Chociaż głównym obszarem działalności Krajowej Spółki Cukrowej jest produkcja i sprzedaż cukru, firma zajmuje się także innymi gałęziami przemysłu spożywczego. Sprzedaż związaną z wyrobami powstałymi w trakcie produkcji cukru oraz m.in. z produktami owocowo-warzywnymi prowadzą spółki zależna, takie jak Fabryka Cukierków „Pszczółka” w Lublinie, Przedsiębiorstwo Zbożowo-Młynarskie „PZZ” w Stoisławiu, a także Przedsiębiorstwo Przemysłu Ziemniaczanego „Trzemeszno” w Trzemesznie.

Więcej informacji na temat e-commerce w raporcie PMR „Handel internetowy w Polsce 2021 Analiza rynku e-commerce i prognozy rozwoju na lata 2021-2026″.

Podobne wpisy