Lody z internetu czyli Grycan otworzył e-sklep

lody wafelki lodowe

Ten post dostępny jest także w języku: English

Pandemia koronawirusa stała się długo oczekiwanym impulsem to rozwoju handlu internetowego. W kanał online inwestują kolejne firmy, a ostatnio zrobił to producent lodów Grycan.

Lody z dowozem na terenie Warszawy

W sklepie internetowym Grycan można zakupić lody w pudełkach, torty lodowo-bezowe, ciasta i torty mrożone oraz kawę mieloną w pudełku. E-sklep póki co dowozi wyłącznie na terenie Warszawy, bez opcji wysyłki. Dostawy realizowane są od poniedziałku do soboty (za wyjątkiem świąt). W poszczególne dni dostawa realizowana jest do różnych dzielnic Warszawy.

Koszt dostawy to 25 zł, a dowóz jest darmowy dla zamówień powyżej 100 zł.

Sektor spożywczy rośnie w internecie

Jak wynika z raportu PMR „Handel internetowy w Polsce 2020”, w 2020 r. spożywczy e-rynek wzrośnie o ponad 40% rok do roku. Z wyników przeprowadzonego przez nas badania wynika, że artykuły spożywcze należą do produktów zdecydowanie częściej kupowanych w sklepach stacjonarnych. Mężczyźni częściej dokonują zakupów przez internet.

Ponad połowa badanych wydaje na jednorazowe zakupy spożywcze przez internet powyżej 100 zł. Chociaż zakupy spożywcze online są głównie zakupami kompleksowymi, to należy także pamiętać, że internet jest często źródłem produktów rzadkich np. kaw, herbat, słodyczy czy alkoholi – wtedy często mówimy o mniejszych zakupach.

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.