Nowy koncept sieci Super-Pharm

Kobieta w drogerii

Ten post dostępny jest także w języku: English

Sieć Super-Pharm uruchomiła nowy koncept sprzedażowy, który łączy trzy segmenty: drogerię, aptekę i salon optyczny Super-Pharm Optic. Stworzone zostały zakupowe ścieżki, które ułatwiają klientowi dokonywanie zakupów. Pierwszy tego typu sklep pojawił się w Galerii Mokotów.

Super-Pharm z okazji jubileuszu- 20 lat na polskim rynku- postanowił wdrożyć nowy projekt przygotowany przez biuro architektoniczne Schwitzke Górski. Jest to nowoczesny typ sklepu, łączący trzy różne działy. Pierwszy z nich to drogeria, która zawiera w sobie zarówno dermocentrum jak i strefę make-up. Dopełnieniem oferty jest trzeci dział, czyli salon optyczny Super-Pharm Optic. Sklep wyposażony jest również w punkty testowania i doradztwa, które ułatwią klientowi wybór i dobranie odpowiednich produktów, a także w kasy samoobsługowe. Priorytetem podczas tworzenia nowego obiektu było stworzenie nowoczesnej przestrzeni, która zapewni klientom customer experience na najwyższym poziomie.

Nieustannie rozwijamy nasz dział e-commerce, ale nie zapominamy też o wygodzie zakupów stacjonarnych. Jako pierwsi w Polsce uruchomiliśmy unikalny koncept łączący aptekę, drogerię, perfumerię i salon optyczny w jednym. Klienci doceniają komfort zakupów i możliwość załatwienia wielu spraw w jednym sklepie, a my wciąż doskonalimy naszą ofertę, aby jak najlepiej sprostać ich oczekiwaniom – mówi prezes Super-Pharm, Adam Kołodziejczyk.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *