OLX otworzył charytatywny butik

Wyciagniete rece

24 sierpnia 2019 r. przy Centrum Handlowym Posnania w Poznaniu, został otwarty pierwszy charytatywny butik portalu ogłoszeniowego OLX. Hasłem akcji jest ,,Lecimy z pomocą”. Zebrane w ramach akcji środki zostaną przeznaczone na zakup klimatyzacji dla Oddziału Dziecięcego Ortopedyczno-Rehabilitacyjnego Szpitala Klinicznego im. W. Degi w Poznaniu.

Zbiórka dla szpitalnego oddziału dziecięcego

Portal OLX ma swoją siedzibę w Poznaniu, dlatego właśnie w stolicy Wielkopolski postanowił przeprowadzić akcję charytatywną. Zebrane w ramach akcji OLX środki zostaną przekazane na zakup klimatyzacji dla Oddziału Dziecięcego Ortopedyczno-Rehabilitacyjnego Szpitala Klinicznego im. W Degi w Poznaniu.

OLX podwaja zebrane środki

Zbiórka prowadzona jest na kilka sposobów. W charytatywnym sklepie sprzedawane są ręczy przyniesione przez darczyńców. Dodatkowo, w sklepie można kupić kubek-cegiełkę lub przekazać pieniądze do puszki. Serwis OLX każdą uzyskaną kwotę podwaja.

Dodatkowo, w każdy weekend będą odbywać się atrakcje dla dzieci i dorosłych np. pikniki rodzinne. Butik OLX ma być otwarty codziennie (z wyjątkiem niedziel niehandlowych) przez miesiąc, do 29 września, w godzinach od 10 do 20.

OLX jest serwisem ogłoszeniowym, na którym pojawia się średnio 130 tys. ogłoszeń dziennie (według informacji ze strony internetowej OLX) w takich kategoriach jak praca, motoryzacja, nieruchomości, moda czy zwierzęta.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *