OTCF wprowadza suplementy od Health Medica

dwie kobiety siedzące na boisku

Ten post dostępny jest także w języku: English

Health Medica, spółka z grupy Excellence, podpisała umowę na dostawę produktów na rzecz spółki OTCF, właściciela marki sportowej 4F. Health Medica dostarczy OTCF preparaty witaminowe, a współpraca ma charakter długoterminowy.

Health Medica podpisała umowę na rzecz dostawy prozdrowotnych wyrobów witaminowych na rzez spółki OTCF, właściciela marki 4F. Jest spółką z grupy Excellence – jednego z największych polskich producentów soków i syropów, w tym produktów o statusie suplementów diety. Health Medica ma w ofercie wyroby własne, ale oferuje także produkcję kontraktową – od przygotowania receptury do produkcji finalnej. Spółka oferuje suplementy diety i kosmetyki. Dodatkowo, spółka pracuje nad platformą internetową do sprzedaży suplementów diety, która ma być uruchomiona do końca 2021 r.

Spółka OTCF specjalizuje się w produkcji i sprzedaży odzieży sportowej i akcesoriów pod marką m.in. 4F. Od ponad 10 lat zaangażowana jest w sponsoring sportowy. Ponadto, marka 4F w 2016 r. rozpoczęła działalność poza granicami Polski. Obecnie posiada sklepy w Czechach, Słowacji, na Łotwie, w Rumunii, na Litwie oraz na Ukrainie. Ogółem, produkty 4F dostępne są w ponad 40 krajach.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *