Panel Ekspercki „Technologie wspierające zarządzanie obiektami sieciowymi” – 12 kwietnia [online]

Person Holding Black Tablet Computer

Panel Ekspercki „Technologie wspierające zarządzanie obiektami sieciowymi – realna wizja jutra” to wydarzenie organizowane przez firmę Velis Real Estate Tech, które odbędzie się już 12 kwietnia online. To okazja do posłuchania ekspertów reprezentujących firmy będące jednymi z największych graczy na polskim rynku retail, takich jak między innymi LPP, Empik, czy Auchan.

Prelegenci podzielą się swoimi własnymi doświadczeniami z obszaru zarządzania rozproszonym portfelem obiektów sieciowych. Opowiedzą między innymi o rozwiązaniach, jakie wykorzystują w swojej codziennej pracy, a także omówią, jaki element musi iść w parze wraz z dynamiczną ekspansją sieci nieruchomości. Sensory IoT, Big Data, optymalizacja procesów i wiele innych – to kwestie, które będą poruszone podczas wydarzenia.

Wydarzenie składa się z dwóch paneli:

1. Panel “Współczesne zarządzanie rozproszonym portfelem obiektów” – podczas panelu prelegenci opowiedzą o wyzwaniach, jakie towarzyszą im w zarządzaniu rozproszonym portfelem obiektów sieciowych, a także jak im sprostać wykorzystując nowoczesne technologie.

Prelegenci:
– Grzegorz Kossakowski, Head of Facility Department, Empik
– Adrian Stolarczyk, Country Facility Manager, AmRest
– Magdalena Chojnacka-Gabriel, Koordynator ds. Inwestycji, LPP
– Adam Hołownia, Koordynator Techniczny, Auchan
Moderator:
– Adam Penkala, Board Member, Head of Marketing and Global Expansion Department, Velis Real Estate Tech

2. Panel “Nowoczesne usługi zarządzania i utrzymania technicznego obiektów sieciowych” – drugi panel skupia się na obszarze facility management (FM) oraz wykorzystaniu w nim nowoczesnych technologii wspierających optymalizację procesów i generowanie oszczędności.

Prelegenci:
– Wojciech Pawłowski, Managing Director, Dussmann Polska
– Reprezentant z ISS
– Reprezentant z FBSerwis
Moderator:
– Dariusz Meres, Business Development Manager, Velis Real Estate Tech

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny – więcej informacji oraz rejestracja na stronie wydarzenia.

Podobne wpisy