Pascal Brodnicki uruchamia nowy koncept gastronomiczny

Ten post dostępny jest także w języku: English

Znany kucharz telewizyjny Pascal Brodnicki łączy siły z katowicką grupą kapitałową Food & Friends. W ramach współpracy ma powstać nowy koncept gastronomiczny Pascal Franchise.

Pascal Franchise będzie działać w trzech formatach: Pascal Today, zajmujący się dostawami jedzenia na wynos, Pascal House, funkcjonujący jako codzienna restauracja, oraz Pascal Box  – jedzenie w modelu subskrypcyjnym (chodzi prawdopodobnie o tzw. diety pudełkowe). Spółka ma zamiar trafić do jak największej grupy odbiorców przez zapewnienie im wygodnego dostępu do jedzenia na co dzień. 

Wzrost przez franczyzę

Grupa Food & Friends zachęca do współpracy zarówno partnerów, którzy chcą zainwestować w nowe otwarcia, jak i właścicieli restauracji, którzy chcą się przyłączyć się do sieci poprzez rebranding. Strategia wzrostu spółki zakłada rozwój w modelu franczyzy o atrakcyjnej ekonomice jednostki i niskiej barierze wejścia. 

Szczegóły strategii skalowania i koncepcji działania w rynku spółka ujawni 11 marca 2021 roku podczas oficjalnego otwarcia projektu Pascal Franchise.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *