PizzaPortal.pl znika z rynku, czas na Glovo

pizzaportal.pl glovo

Ten post dostępny jest także w języku: English

Po 10 latach z rynku znika jeden z pierwszych polskich portali do zamawiania jedzenia online. PizzaPortal.pl rok temu została przejęta przez Glovo, a właśnie zakończył się proces migracji danych, donoszą Wiadomości Handlowe.

PizzaPortal.pl powstał w 2010 r. W 2017 r. trafił do AmRestu. Dwa lata później został nabyty przez mało wtedy znaną w Polsce Glovo za kwotę 30 mln euro. Miniony rok to okres bardzo szybkiej rozwoju Glovo na rynku polskim. Jak informowaliśmy wcześniej, na początku czerwca liczba pobrań aplikacji Glovo w App Store i Google Play w Polsce przekroczyła 1 mln. Więcej na temat rozwoju aplikacji w Polsce można przeczytać tutaj.

Przejęcie PizzaPortal.pl przez Glovo miało miejsce w 2019 r., ale proces migracji danych zakończył się dopiero niedawno. Dlatego też obecnie marka PizzaPortal.pl znika z rynku i zostanie całkowicie zastąpiona przez Glovo. Konta użytkowników z PizzaPortal.pl nie zostaną automatycznie przeniesione na Glovo, ale otrzymają oni zniżkę 15 zł przy pobraniu nowej aplikacji.

Wszystkie dostępne wcześniej restauracje nie tylko będą aktywne na Glovo, ale dołączą do nich kolejne miejsca, poszerzając dotychczasową ofertę. W nowym serwisie znajdą się duże sieci, takie jak McDonald’s, KFC, czy Pizza Hut oraz mniejsze, lokalne restauracje.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *