Primark zawita w kolejnych miastach w Polsce

Sklep odzieżowy

Ten post dostępny jest także w języku: English

Sieć odzieżowa Primark planuje debiut w kolejnym mieście w Polsce. Tym razem będzie to Kraków. Sklep pojawi się w centrum handlowym Bonarka City Center. Na razie nie zdradzono daty otwarcia,  natomiast na 2022 rok zaplanowane jest kolejne otwarcie – w Katowicach.

Kolejny sklep Primark pojawi się w centrum handlowym Bonarka City Center. Zajmowana przez niego powierzchnia ma wynieść 3,8 tys. m² na dwóch piętrach. W ofercie znajdować się będą najnowsze kolekcje ubrań dla kobiet, mężczyzn i dzieci, wykonane z materiałów organicznych oraz pochodzących z recyklingu pod marką Primark Cares, a także obuwie, kosmetyki i artykuły wyposażenia domu.

Po świetnej reakcji z jaką spotkało się otwarcie naszych sklepów w Warszawie i Poznaniu, z przyjemnością ogłaszamy plany dotyczące naszego sklepu w Krakowie. Cieszymy się także, że udało nam się znaleźć tak wspaniałą lokalizację w stolicy Małopolski i zaoferować mieszkańcom Krakowa unikalne doświadczenie zakupowe oraz nowe miejsca pracy – przekonuje Maciej Podwojski, Primark Area Manager na Polskę, Słowenię oraz Czech.

Plany na przyszłość

Primark obecnie posiada ponad 390 sklepów w 13 krajach o łącznej powierzchni 1,5 mln m², między innymi w Wielkiej Brytanii, Niemczech i Holandii. W Polsce Primark pojawił się w sierpniu ubiegłego roku w Galerii Młociny w Warszawie. Od tamtej pory uruchomiono jeszcze jeden sklep, w Poznaniu.

Nie podano konkretnej daty otwarcia placówki w Krakowie, natomiast w 2022 roku na mapie Polski pojawi się kolejny Primark – prawdopodobnie w Katowicach.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *