RETAIL TRENDS 2022 – 24 maja, Warszawa

retail trends 2022

RETAIL TRENDS 2022 to wydarzenie, które po raz pierwszy łączy w jednym miejscu i czasie doskonale znane Kongres Rynku FMCG oraz Forum Branży Kosmetycznej. Organizatorem wydarzenia jest Wydawnictwo Gospodarcze – wydawca m.in. portali wiadomoscihandlowe.pl i wiadomoscikosmetyczne.pl.

 

Formuła Retail Trends 2022 zakłada stworzenie otwartej społeczności i miejsca, gdzie branża retail i FMCG dzielić się będzie doświadczeniami oraz czerpać inspiracje. Chcemy zaoferować znacznie więcej możliwości do rozmowy, spotkań i dyskusji między uczestnikami, prelegentami oraz firmami, które zdecydują się na udział w wydarzeniu.

Kongres Retail Trends 2022 ma nie tylko zaprezentować najważniejsze i najciekawsze trendy kształtujące handel, przemysł i konsumenta, ale przede wszystkim wskazać, jak będą ewoluowały wyzwania stojące przed sektorem retail i FMCG. Zgodnie z nazwą Retail Trends chcemy jeszcze mocniej skupić się na trendach i tych czynnikach, które będą kształtowały rynek w 2022 roku i później.

Każda edycja gromadzi kluczowe postaci polskiego rynku retail i FMCG. Nie tylko wśród prelegentów znajdują się uznani menadżerowie, eksperci, naukowcy i praktycy biznesu, którzy spotykają się, aby wymienić się wiedzą i doświadczeniami. To doskonała okazja, aby spotkać się z nimi, zaprezentować swoje produkty i usługi czy nawiązać kontakty, które mogą zaowocować w przyszłości.

Retail Trends 2022 odbędzie się już 24 maja w hotelu DoubleTree by Hilton w Warszawie.

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu. Formularz rejestracyjny dostępny jest na oficjalnej stronie wydarzenia: www.retailtrends.pl

Podobne wpisy