Rezygnacja w sieci Dino

produkty spożywcze - kobieta

Ten post dostępny jest także w języku: English

Szymon Piduch, związany z siecią sklepów Dino od 2002 roku, złożył rezygnację z członkostwa w Radzie Nadzorczej. W ciągu ostatnich 18 lat zajmował następujące stanowiska: Dyrektor Generalny, Dyrektor Finansowy, Członek Rady Nadzorczej.

Blisko 20-letnia współpraca

Członek rady nadzorczej Dino, Szymon Piduch, z przyczyn osobistych złożył rezygnację z pełnionej funkcji. Jak czytamy w oficjalnym komunikacie Zarządu Dino Polska S.A, rezygnacja obowiązuje ze skutkiem na moment jej złożenia, czyli od 12 stycznia 2021 r.

Szymon Piduch był związany z siecią Dino niemal przez całą swoją karierę. W latach 2002-2010 pełnił funkcję dyrektora finansowego, a przez kolejne 10 lat piastował stanowisko prezesa zarządu Dino Polska S.A. Po rezygnacji z funkcji prezesa, przez ostatni rok zasiadał w radzie nadzorczej. Przed dołączeniem do Dino, swoje doświadczenie zbierał na stanowiskach kierowniczych, w których był odpowiedzialny za marketing, kontroling oraz finanse w branży spożywczej.

Piduch jest absolwentem Akademii Ekonomicznej w Poznaniu (wydział Zarządzania i Marketingu) na kierunku Zarządzanie Przedsiębiorstwami. Ukończył również podyplomowe studium rachunkowości na tej samej uczelni.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *