Robert Lewandowski dołącza do 4F

Ten post dostępny jest także w języku: English

Znany polski piłkarz Robert Lewandowski poszedł w ślady swojej żony i dołączył do grona ambasadorów 4F, polskiej marki odzieżowej. Po nowej współpracy można spodziewać się kolekcji treningowych i ogólnosportowych oraz kampanii wizerunkowych inspirujących do aktywności fizycznej.

4F planuje pierwszą, multifunkcyjną kolekcję pod nazwiskiem Roberta Lewandowskiego już w marcu. Zaangażowanie jednego z najbardziej popularnych polskich sportowców, szeroko znanego również za granicą, może oznaczać, że 4F planuje mocno rozwijać się poza Polską.

Ambasadorką 4F jest również Anna Lewandowska, trenerka i żona Roberta Lewandowskiego. We wrześniu 2020 r. wprowadziła ona na rynek dwie kolekcje we współpracy z marką odzieżową.

4F to flagowa marka firmy OTCF. Firma OTCF od lat ubiera sportowców, a od ponad dekady jest zaangażowana w sponsoring sportowy. Od roku 2008 OTCF przygotowuje również stroje dla polskiej reprezentacji olimpijskiej oraz reprezentantów olimpijskich w innych krajach. Ponadto, marka 4F od 2016 r. jest obecna poza granicami Polski. Obecnie posiada sklepy w Czechach, Słowacji, na Łotwie, w Rumunii, na Litwie oraz na Ukrainie. Ogółem, produkty 4F dostępne są w ponad 40 krajach.

Więcej na temat 4F i innych sieci sportowych w raporcie PMR: Rynek artykułów i odzieży sportowej w Polsce 2020.

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.