Amazon Prime już dostępny w Polsce

Prime_0

Ten post dostępny jest także w języku: English

Amazon z dniem 12 października uruchomił w Polsce usługę Amazon Prime, obejmując tym samym miliony produktów w ponad 30 kategoriach, w tym kosmetyki, elektronikę, sprzęt sportowy, książki i zabawki. Klienci usługi mogą teraz korzystać z nielimitowanej, bezpłatnej dostawy produktów oznaczonych etykietą Prime do domu, paczkomatów lub punktów odbioru bez minimalnej wartości zamówienia. Programem objęte są również filmy i seriale Prime Video, darmowe gry na PC oraz miesięczna subskrypcja Twitch Prime Gaming. 

Teraz klienci w Polsce dołączyli do ponad 200 milionów członków Amazon Prime na całym świecie. Dostęp do Allegro Smart na 12 miesięcy również kosztuje 49 zł, ale zakres usług, które otrzymujemy w tej cenie jest znacząco inny. Amazon dołączył darmowy 30-dniowy okres próbny na start, po jego wyczerpaniu Prime kosztuje 49 zł rocznie lub 10,99 zł miesięcznie w Polsce.

Amazon Prime oferuje:

  • Free shipping – darmowa i szybka dostawa bez minimalnej wartości zamówienia, obejmująca miliony produktów w ponad 30 kategoriach.
  • Prime Video – popularne filmy i seriale.
  • Prime Gaming – możliwość zdobywania darmowych nagród na ulubione gry mobilne, PC i konsolowe od takich wydawców jak m.in. Riot, Rockstar Games czy EA. Miesięczny abonament na kanał Twitch oraz darmowy pakiet gier, które pozostają na koncie.

Amazon działa w Polsce od 2014 roku. W reakcji na start nowej usługi Amazona, ok. godz. 9:20 akcje Allegro spadły na warszawskiej giełdzie o 3%.

Podobne wpisy