MasterChef robi zakupy w Makro

Sieć hurtowni Makro po raz kolejny dostarcza produkty, z których kucharze-amatorzy tworzą konkursowe dania w programie TVN ,,MasterChef”. Z produktów dostarczanych przez Makro korzystają także uczestnicy programu emitowanego przez TTV ,,10 zadań specjalnych Michela Morana”.

Makro zaopatruje MasterChefa od 2012 r.

Makro współpracuje z programem MasterChef od początku jego emisji w Polsce w 2012 r. Również w tegorocznej edycji programu Makro zaopatrzy uczestników w produkty do gotowania. Dodatkowo, Makro dostarcza produkty do innego programu kulinarnego ,,10 zadań specjalnych Michela Morana”, w którym gospodarzem jest właściciel restauracji i juror programów kulinarnych, Michel Moran.

Program MasterChef jest emitowany w każdą niedzielę w TVN, a program ,,10 zadań specjalnych Michela Morana” jest emitowany w soboty przez telewizję TTV.

Jak wynika z raportu PMR ,,Hurtowy rynek spożywczy i kosmetyczny w Polsce 2019. Analiza rynku i prognozy rozwoju na lata 2019-2024”, Makro jest jedną z największych firm na hurtowym rynku spożywczo-kosmetycznym w Polsce.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *