Sebastian Pawłowski nowym wiceprezesem sieci Komputronik

Ten post dostępny jest także w języku: English

Rada nadzorcza sieci Komputronik powołała Sebastiana Pawłowskiego na stanowisko wiceprezesa. Na nowym stanowisku będzie on odpowiedzialny za rozwój sprzedaży do klientów biznesowych. Zmiana ta wynika z integracji potencjałów spółek należących do Grupy Komputronik.

Sebastian Pawłowski z branżą IT związany jest od 2002 roku. Jest absolwentem Politechniki Gdańskiej, na Wydziale Elektrotechniki i Automatyki. Posiada wieloletnie doświadczenie na rynku IT, w zakresie sprzedaży, realizacji oraz utrzymania projektów informatycznych.

Do tej pory pełnił on funkcję wiceprezesa Komputronik Biznes oraz prezesa Movity – spółek zależnych Komputronika. Stanowisko przejął po Krzysztofie Nowaku, który złożył rezygnację z zajmowanej. Jako przyczynę rezygnacji podał on względy osobiste. Jednocześnie nadal pozostanie on dyrektorem finansowym spółki.

O Spółce

Komputronik powstał w październiku 1996 roku, kiedy został otwarty pierwszy sklep w Poznaniu. W 1998 roku firma uruchomiła sklep internetowy komputronik.pl, natomiast od lipca 2007 roku akcje Komputronik SA notowane są na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Spółka zaczynała przede wszystkim od dystrybucji komputerów i produktów z nimi powiązanych. Kilka lat temu firma zwiększyła też asortyment RTV i wprowadziła AGD. Spółka zajmuje się również produkcją sprzętu komputerowego i świadczeniem usług w zakresie informatyzacji, tworzeniem rozwiązań IT, projektowaniem systemów oraz oprogramowania.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *