Shell rozwija współpracę z DHL i Pointpack

Shell

Ten post dostępny jest także w języku: English

Firma Shell zdecydowała się na poszerzenie oferty kurierskiej na swoich stacjach benzynowych. Od teraz klienci będą mogli nie tylko odbierać przesyłki dostarczane przez DHL, ale również nadawać paczki obsługiwane przez DHL Parcel. Nowa usługa będzie realizowana na 356 stacjach Shell w Polsce.

Dzięki rozwijającej się współpracy z firma kurierską firma Shell będzie mogła oferować swoim klientom kolejną usługę. Paczki będą mogły być dalej odbierane na stacjach Shell, a opcja nadawania przesyłek będzie działać na prawie wszystkich, bo 356 stacjach Shell w Polsce. Przed nadaniem paczki na wybranej stacji klienci będą musieli jednak przygotować ją wcześniej do nadania na www.paczking.pl.

Współpraca z DHL wiąże się także z rozwijaniem relacji biznesowych z firmą Pointpack, dzięki której Shell może rozszerzyć grono swoich klientów. Zdaniem Moniki Kielak-Łokietek, dyrektor działu stacji paliw i rozwoju sieci detalicznej w Shell Polska, Pointpack pomoże firmie dotrzeć do tych klientów, którzy robią zakupy i sprzedają towary online, jednocześnie mając w pobliżu stację Shell.

Firma Pointpack, która oferuje rozwiązania IT, jest odpowiedzialna za integrację usługi i wsparcie technologiczne. Umożliwia ona także swoim partnerom tworzenie dodatkowych usług. Jak dodaje Paulina Żmijowska, Kierownik ds. Marketingu&PR Pointpack, firma przekroczyła liczbę 47 mln przesyłek. Obecnie Pointpack działa w ponad 16.500 punktach w Polsce, a firma nieustannie zwiększa liczbę obsługiwanych placówek.

Zobacz również