Sklep internetowy Mamissima przejęty przez Modern Commerce

Telefon w dłoni

Ten post dostępny jest także w języku: English

E-sklep z zabawkami i akcesoriami dla dzieci Mamissima, obecny na rynku już ponad 10 lat w marcu tego roku został przejęty przez spółkę Modern Commerce, która objęła blisko 51% jego udziałów. Wsparcie Grupy otwiera nowe możliwości i szanse rozwoju.

Celem współpracy jest poszerzenie działalności obydwu firm poprzez użycie innowacyjnych metod opartych na data science. Sklep Mamissima w swojej ofercie posiada produkty ponad 200 marek – między innymi zabawki, akcesoria, meble, kosmetyki, ubrania, gry, artykuły szkolne dla dzieci. Dla Spółki Modern Commerce jest to duża szansa na rozwój, ze względu na poszerzenie oferty o produkty dla dzieci oraz akcesoria elektroniczne. Sklep online, dzięki tej inwestycji ma dysponować ponad 33 tys. produktów, które zostaną udostępnione w bieżącym roku.

Nowoczesne rozwiązania

Stawiamy na synergię spółek zależnych, wynikającą z budowy kompetencji wewnątrz Grupy. Zależy nam na skalowaniu pojedynczych biznesów przy zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań, opartych głównie na data science. Odpowiednie zbieranie danych i bardzo dokładna ich analiza ma się przełożyć na precyzyjne kampanie reklamowe, w których każda wydana złotówka zostanie przypisana do zrealizowanego przychodu – mówi Maciej Tygielski, członek zarządu Modern Commerce.

Inwestycja ta ma przynieść obopólne korzyści, które niosą przede wszystkim dostęp do rozbudowanej oferty oraz zaznajomienie się z nowymi segmentami rynku. Skorzystają na tym również podmioty, które należą do Grupy, między innymi e-sklep Złote Wyprzedaże. Uzyska on nowy model sprzedażowy, w którym handel „flash sale” odbywa się poprzez kilkudniowe kampanie.

 

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *