Sklep znanej ginekolog rośnie w e-commerce

krzeselko-klocki-kocyki

Ten post dostępny jest także w języku: English

Roger Publishing, spółka stojąca za sklepem internetowym mamaginekolog.pl odnotowała rekordowe wyniki sprzedaży w 2020 r. Założycielami firmy są ginekolog Nicole Sochacki-Wójcicka i jej mąż Jakub Wójcicki.

Spółka specjalizuje się w sprzedaży własnych produktów (wytwarzanych i szytych w Polsce), takich jak segregatory medyczne, odzież i bielizna nocna dla kobiet, odzież dla niemowląt (w tym wcześniaków) i dzieci czy też kosmetyki promujące badania profilaktyczne. Jak wynika z informacji przedstawionych na instagramowym profilu Roger Publishing, w 2020 r. sklep wysłał do klientów 270 tys. zamówień z takimi produktami. Przyjmując (w wariancie ostrożnym) średnią wartość zamówienia na 100 zł, daje do przychody w wysokości blisko 30 mln zł brutto.

T-shirty i skarpety hitem sprzedażowym

Hitowym produktem sprzedaży w 2020 r. były bawełniane koszulki Ola, których sklep sprzedał blisko 62 tys. sztuk. Drugim najlepiej sprzedającym się produktem była szminka „Badam się regularnie”, która sprzedała się w blisko 48 tys. sztuk. Na trzecim miejscu w rankingu sprzedażowym uplasował się zestaw dresowy Ninja (36 tys. sztuk). Niewiele mniej, bo 35 tys. sztuk, wyniosła sprzedaż segregatorów ciążowych. To jeden z flagowych produktów spółki, mający na celu ułatwienie przechowywania licznych dokumentów medycznych, a także propagujący wiedzę medyczną odnośnie ciąży.

Dobre wyniki sprzedażowe odnotowały również książki, zwłaszcza kucharskie. Instaserial o gotowaniu, Instaserial o gotowaniu dokładka oraz Instaserial o gotowaniu dla dzieci sprzedały się w liczbie 19-20 tys. sztuk każda.

W minionym roku oferta e-sklepu została rozbudowana o ponad 120 własnych produktów. E-sklep wprowadził również do oferty produkty innych dostawców, głównie w ramach wyprawki noworodkowej. W minionym roku sprzedał ich ponad 107 tys. Za ponad jedną dziesiątą tej liczby odpowiadały skarpety (we współpracy z Many Mornings).

W 2021 r. spółka nie wyklucza ekspansji na rynku zagraniczne.

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.