Skrytka IKEA – czyli nowa forma odbioru click&collect

ikea-budynek-magazyn

Ten post dostępny jest także w języku: English

Sieć sklepów IKEA właśnie wprowadziła nową opcję zamówień w systemie click&collect. Przy placówce w Łodzi stanęła właśnie Skrytka Ikea. Nowa metoda dostawy będzie dostępna dla zamówień składanych przez internet i pozwoli na odbiór zakupów w wybranym przez klienta czasie.

Skrytki IKEA działają na wzór paczkomatów InPost. Wizualnie przypominają zespole ze sobą skrytki. Największy schowek pomieści zakupy na dwóch wózkach platformowych – oznacza to, że ten sposób może być wybrany również w przypadku większych zamówień. To ważne, ponieważ cena przygotowania paczki do odbioru to 29 zł, co może być ceną zaporową w przypadku małych zamówień.

Będą kolejne Skrytki IKEA

Po umieszczeniu produktów w skrytce składających zamówienie klient otrzyma powiadomienie SMS o czekającym na niego zamówieniu oraz kod PIN, który jest kluczem do skrytki. W kolejnych miesiącach Skrytki mają się pojawiać przy kolejnych sklepach Ikea, przykładowo już w listopadzie przy IKEA Targówek w Warszawie.

Na podobne działania zdecydowały się w tym roku także sieci DIY, np. Bricomarche (BricoMaty) i Castorama (CastoMaty, o czym więcej pisaliśmy tutaj).

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *