Tatuum z nową marką Slowly

Slowly

Ten post dostępny jest także w języku: English

Polska marka odzieżowa Tatuum zdecydowała się na poszerzenie swojej oferty sklepu internetowego o marketplace pod marką Slowly. Jest to odpowiedź na rosnące oczekiwania klientów, którzy coraz chętniej sięgają po produkty wysokiej jakości, również te od lokalnych producentów.

Tatuum to marka, która działa na polskim rynku od 25 lat i skupia się na projektach slowfashion. Swoją renomę zawdzięcza jakości, a także autorskiemu wzornictwu. Jak wyjaśnia Marta Najbert-Sykulska, Marketing & Ecommerce Director, Tatuum od lat realizuje strategię slowlife i slowfashion, a wzrost zainteresowania tymi trendami skłonił firmę do poszerzenia swojej oferty. Zuzanna Wesołowska-Kubiak, head of strategic partnership, dodaje, że obecnie doświadczenie zakupowe w tematyce slowfashion jest bardzo rozdrobnione i mało jakościowe, a nowa przestrzeń zakupowa jest odpowiedzią na oczekiwania klientów, dążących do bardziej świadomego życia.

Slowly wspiera lokalne marki

Slowly pozwala zrzeszać lokalne i regionalne marki, które cenią jakość i zrównoważony rozwój. Zdaniem Pawła Kapłona, CEO PAAN Capital, właściciela marki Tatuum, nowy marketplace Slowly wspiera budowanie segmentu slow nie tylko w Polsce, ale również w regionie. Dzięki współpracy z Tatuum marki otrzymują wsparcie z zakresu technologii, logistyki, doradztwa i mediów, a także mogą dotrzeć do wciąż powiększającej się bazy klientów.

Tatuum rozbudowuje e-commerce i relacje partnerskie

Pandemia sprawiła, że Tatuum silnie rozbudował swój kanał sprzedaży internetowej. Swoją wiedzą na temat e-commerce firma chce również podzielić się z markami partnerskimi, aby móc wspólnie realizować cele biznesowe. Jak dodaje Zuzanna Wesołowska-Kubiak, Tatuum stawia na biznes win-win, który opiera się na transparentnej współpracy i uczciwych partnerskich relacjach, które zapewniają sukces B2B.

Platforma sprzedażowa Slowly

Produkty pod marką Slowly są dostępne na stronie internetowej tatuum.com/slowly i podzielone są na cztery kategorie: uroda, dom i ogród, joga i trening oraz szafa slowly. Jednak zdaniem Zuzanny Wesołowskiej-Kubiak Slowly to nie tylko platforma sprzedażowa, ale również społeczność, która skupiona jest wokół świadomego życia. Marka tworzy dedykowane playlisty i jest obecna w mediach społecznościowych, gdzie dzieli się inspiracjami oraz rytuałami akcentującymi selfcare. Celem marki jest przekonanie klientów, że idea slowlife jest dostępna dla każdego.

Zobacz również