Warszawa pachnie Chanel

Ten post dostępny jest także w języku: English

W połowie października 2018 r. w Warszawie został otwarty pierwszy butik Chanel Fragrance & Beauty Boutique z asortymentem kosmetycznym i perfumeryjnym, usytuowany w Galerii Mokotów. Jest to pierwszy butik marki w tej części Europy. W asortymencie sklepu znajdują się kosmetyki i perfumy oraz akcesoria, w tym także okulary przeciwsłoneczne.

Chanel jest kolejną luksusową marką, która otworzyła się ostatnio na polski rynek. Również marka z grupy Giorgio Armani – Armani Exchange otworzyła swój pierwszy sklep w Polsce we wrześniu tego roku. Butik także jest położony w Galerii Mokotów a swoją ofertę kieruje do młodszego pokolenia.

Także Victoria’s Secret w kwietniu bieżącego roku otworzyła sklep w Złotych Tarasach. Jest to drugi pełnoasortymentowy butik marki w kraju. Z końcem sierpnia ubiegłego roku Victoria’s Secret wkroczyła na polski rynek, otwierając pierwszy oficjalny sklep z pełnym asortymentem w Centrum Handlowym Arkadia w Warszawie. Marka wcześniej już była obecna na rynku w dwóch warszawskich sklepach w mniejszym koncepcie oferującym akcesoria i torebki.

Mimo rosnącego zainteresowania polskim rynkiem wśród luksusowych marek w Polsce nadal trudno się doszukiwać ulic na miarę Pól Elizejskich w Paryżu, Via Condotti w Rzymie czy choćby ulicy Paryskiej w Pradze, skupiających najbardziej znanych projektantów na świecie. Centrum handlowe Vitkac predestynował do bycia takim luksusowym skupiskiem, mając w zasobach takie marki jak: Gucci,  Louis Vuitton czy Yves Saint Laurent. Jednak od dawna centrum nie wzbogaciło się o żaden nowy brand.

 

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *