Założyciel CCC ustępuje z funkcji prezesa zarządu

This post is also available in: English

Z końcem lutego Dariusz Miłek, założyciel spółki CCC złożył rezygnację z pełnienia funkcji prezesa zarządu i członkostwa w zarządzie spółki. Przejdzie do rady nadzorczej, ubiegając się o stanowisko jej przewodniczącego. Dariusz Miłek funkcję prezesa zarządu spółki będzie pełnił do 11 kwietnia 2019 roku, kiedy odbędzie się Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy.

Jednocześnie zgłaszając na nowego prezesa kandydaturę Marcina Czyczerskiego, pełniącego obecnie funkcję wiceprezesa ds. finansowych. Kandydatura spotkała się z aprobatą rady nadzorczej, a formalne głosowanie w tej sprawie odbędzie się 8 marca 2019 r.

Grupa Kapitałowa CCC jest liderem polskiego rynku sprzedaży detalicznej obuwia, a także największym jego producentem. Firma skupia się na oferowaniu produktów o korzystnej relacji ceny do jakości oraz na strategii fast fashion, która zakłada dostarczanie do sklepów kilku tysięcy różnych modeli w ciągu sezonu. Krótkie serie mają gwarantować wysoką odwiedzalność sklepów i częstotliwość zakupów.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.