Krzysztof Bajbus wiceprezesem TXM

shelves with clothes

Ten post dostępny jest także w języku: English

Z końcem maja Krzysztof Bajbus został powołany na stanowisko wiceprezesa zarządu TXM w restrukturyzacji. Po blisko 10 latach wracając do branży modowej.

Rada nadzorcza TXM w restrukturyzacji powołała Krzysztofa Bajbusa na stanowisko wiceprezesa. Nową funkcję pełni on od 30 maja 2019 roku.

Wcześniejsza kariera

Krzysztof Bajbus jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie o kierunku finanse i bankowość. Posiada on ponad dwudziestoletnie doświadczenie w prowadzeniu i rozwoju dużych sieci retailowych. W latach 2007-2017 był związany z siecią sklepów elektronicznych Euro. Swoją karierę już wcześniej wiązał z branżą modową, współpracując z Galerią Centrum, ogólnokrajową siecią sklepów z odzieżą. Pełniąc m.in.: stanowisko dyrektora operacyjnego.

Natomiast w okresie dwóch ostatnich lat Pan Bajbus prowadził własną działalność w zakresie doradztwa, konsultacji i koordynacji prowadzenia handlu detalicznego.

O Grupie

TXM jest drugim największym graczem w segmencie odzieży dyskontowej. Sieć należy do giełdowej grupy Redan. Sklepy TXM zlokalizowane są zarówno w miastach do 50 tys. mieszkańców, jak i w dużych aglomeracjach. Powierzchnie handlowe, w zależności od lokalizacji, wynoszą od 118 do 534 m². Co więcej, w 2014 r. firma uruchomiła także  sklep internetowy txm24.pl.

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.