Xiaomi otwiera największy Mi Store w Europie Środkowo-Wschodniej

kobieta-telefon-sluchawki

Ten post dostępny jest także w języku: English

Xiaomi, chiński producent i dystrybutor smartfonów i elektroniki użytkowej otwiera w piątek 18 grudnia swój największy salon w Europie Środkowo-Wschodniej. Będzie się on mieścił w Warszawie. Będzie to jednocześnie pierwszy Mi Store poza Chinami zaprojektowany w nowym stylu.

Xiaomi uruchomi nowy salon w warszawskim centrum handlowym Westfield Arkadia. Łączna powierzchnia salonu Mi Store wyniesie 306 mkw. Nowa placówka w warszawskim centrum handlowym zastąpi dotychczas funkcjonujący tam sklep chińskiej marki. Według zapowiedzi, firma zastosuje w nim rozwiązania niespotykane w żadnym innym salonie. W trefie, zaprojektowanej na kształt mieszkania, będzie można zobaczyć kompleksowe, inteligentne rozwiązania, które można stworzyć we własnym domu, łącząc produkty lifestyle oraz codziennego użytku i sterować nimi za pomocą jednej aplikacji lub z pomocą asystenta głosowego. Będzie to pierwszy tego typu koncept poza Chinami.

Xiaomi rośnie w Polsce

Oprócz zapowiadanego sklepu w Westfield Arkadia, w Polsce działa 20 autoryzowanych sklepów Mi Store. Znajdują się w 16 miastach w 12 województwach. Otwarcie nowych placówek jest realizacją planów ogłoszonych pod koniec 2019 r.  Marka Xiaomi zapowiedziała wtedy pojawienie się 30 punktów sprzedaży Mi Points na terenie całego kraju. Mi Points to dedykowane przestrzenie w istniejących już sklepach, głównie niezależnych obiektach wielkopowierzchniowych ofertujących smartfony oraz sprzęt IT, RTV i AGD.

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.