Lidl ogłosił współpracę z polską firmą odzieżową

Ten post dostępny jest także w języku: English

Lidl od kilku lat testuje warianty współpracy z gwiazdami lub znanymi markami sprzedając ich produkty w sklepach sieci. W ostatnim czasie taką współpracę podjął z polską siecią sklepów odzieżowych – Sugarfree.

W ostatnim czasie Lidl rozpoczął współpracę z polską marką odzieżową – Sugarfree. Efektem współpracy było stworzenie wieczorowej kolekcji sukienek specjalnie dla sieci dyskontów. Do sklepów stacjonarnych w całej Polsce trafiły trzy różne modele sukienek, dostępne w czterech metalicznych kolorach. Produkty są promowane jako kreacje na sylwestrową noc lub karnawałowe zabawy. Dostępne są w sklepach od 19 grudnia.

Sugarfree jest polską firmą, która prowadzi sieć 11 sklepów stacjonarnych w formacie franczyzowym w największych miastach w Polsce. Sklepy sieci można znaleźć m.in.: w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Szczecinie i Poznaniu.  Firma prowadzi również sprzedaż w kanale internetowym.

Christina Aguilera dla Lidla

Co więcej, w ostatnim czasie sieć dyskontowa podjęła również współpracę z Christiną Aguilerą. Efektem, której do sklepów trafiły produkty kosmetyczne zaprojektowane wspólnie z amerykańską piosenkarką. Produkty do stylizacji włosów również trafiły do sklepów w Polsce w połowie grudnia.  Klienci Lidla będą mogą nabyć m.in.: falownicę, prostownicę z wyświetlaczem LED, suszarkę, lokówko-suszarkę z jonizacją, czy szczotkę do włosów.

Należy zauważyć, że  Christina Aguilera nie jest pierwszą gwiazdą show biznesu, z którą Lidl podjął współpracę. Przypomnijmy, że w 2017 r. Sieć dyskontów podjęła współpracę z jedną z najpopularniejszych modelek na świecie – Heidi Klum. Swoim nazwiskiem modelka sygnowała linię produktów marki własnej Esmara. Z serii Esmara by Heidi Klum powstały cztery kolekcje odzieży, obuwia i dodatków.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *