Pierwsze kroki Joanny Krupy w branży spożywczej

owsianka na stole

Ten post dostępny jest także w języku: English

Joanna Krupa postanowiła podążać śladami Anny Lewandowskiej oraz Ewy Chodakowskiej, wypuszczając pierwszą linię zdrowych przekąsek – BEESWEET. 

W lipcu na polski rynek wprowadziła własną markę produktów spożywczych- BEESWEET. Produkty mają stanowić funkcjonalną i zdrową przekąskę. Składniki, z których są wytwarzane pochodzą z naturalnych źródeł i nie zawierają sztucznych barwników i cukrów.  W ofercie można znaleźć owsianki, koktajle odżywcze superfoods, miód czy owoce. Produkty są w pełni wegańskie, a ich opakowania wytworzone z materiałów poddawanych recyklingowi.  

Modelka chce dotrzeć do jak największej liczby osób, dlatego ceny są przystępne (owsianka ok. 6 zł, miód ok. 15 zł, herbata ok. 5 zł), a produkty wkrótce mają pojawić się w największych sieciach detalicznych. 

Linia herbat SOTI Natural 

Na rynku pojawiły się również herbaty kraftowe marki osobistej Joanny Krupy wyprodukowane przez SOTI Natural. Są to napoje ekologiczne, niesłodzone, bez cukrów, fruktozy. Przygotowywane z zachowaniem właściwości prozdrowotnych. Oprócz dobrego składu, herbaty charakteryzują się ekologicznym opakowaniem. 

 

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *