CYBEX rozpoczyna współpracę z Anną Lewandowską

CYBEX

Ten post dostępny jest także w języku: English

Firma CYBEX, tworząc nową kolekcję produktów dla dzieci, zaprosiła do współpracy Annę Lewandowską, która została ambasadorką nowo powstałej kategorii CYBEX SPORT. Niemiecki producent stworzył wózek dziecięcy dla aktywnych, dzięki któremu rodzice razem z dziećmi będą mogli realizować swoje pasje, a także wzmacniać kondycję fizyczną.

CYBEX to niemiecka firma działająca od 2005 r., która oferuje swoim klientom produkty dla dzieci i niemowląt. Produkty firmy są nie tylko bezpieczne i funkcjonalne, ale również charakteryzują się wysoką jakością, a kolekcje są inspirowane najnowszymi trendami w świecie mody. CYBEX nawiązywał już współpracę ze znanymi partnerami, m.in. projektantem mody Jeremym Scottem czy marką Scuderią Ferrari. W 2014 r. firma połączyła się z Goodbaby International Holding Limited, czyli grupą, która jest jednym z wiodących światowych przedsiębiorstw w branży produktów dla dzieci i młodzieży.

Nowa kategoria CYBEX SPORT została stworzona dla osób, które łączą rodzicielstwo z aktywnym trybem życia. Efektem współpracy firmy z Anną Lewandowską jest wielofunkcyjna przyczepka ZENO 4 w 1 oraz wózek biegowy AVI. Modele ZENO i AVI są dostępne w kolorze czarnym z dodatkiem pudrowego różu, a dwa rodzaje naszywek umożliwiają zmianę charakteru wózka. Wielofunkcyjna przyczepka została tak zaprojektowana, aby rodzice mogli korzystać z niej również bez użycia rąk, co umożliwi im zarówno bieg, jak i jazdę na rowerze czy nartach biegowych. Natomiast wózek AVI może zostać wykorzystany w czasie aktywności w terenach miejskich oraz nadmorskich.

Kolekcja CYBEX by Anna Lewandowska jest dostępna od 30 września w sklepach internetowych w Niemczech, Polsce, Wielkiej Brytanii i Francji, a także w wybranych sklepach stacjonarnych. Kolekcja będzie pojawiać się w kolejnych sklepach na całym świecie już wiosną 2022 r.

Współpraca z firmą CYBEX jest kolejnym projektem realizowanym przez Annę Lewandowską. We wrześniu 2020 r. jako ambasadorka 4F wprowadziła na rynek dwie kolekcje marki, a współpracę z polską firmą odzieżową nawiązał także jej mąż, Robert Lewandowski.

Więcej informacji w raporcie PMR: „Handel detaliczny produktami dla dzieci w Polsce 2021”.

Podobne wpisy