Pierwszy sklep sieci O bag w Warszawie

torebki

Ten post dostępny jest także w języku: English

Włoska marka torebek O bag, w czerwcu tego roku dołączyła do grona najemców Atrium Targówek przy ul. Głębockiej 15. Jest to jedyny butik marki O bag w stolicy.

O bag to włoska firma, która stawia na  innowacyjność i uniwersalność. Najbardziej rozpoznawalnym produktem marki są torebki, które już od kilku sezonów cieszą się niesłabnącą popularnością. Od teraz mieszkańcy Warszawy mogą wybrać swój ulubiony model oraz spersonalizować produkt w jedynym stacjonarnym butiku w stolicy w Atrium Targówek, przy ulicy Głębockiej 15. Nowo otwarty lokal znajduje się w pobliżu wejścia B, naprzeciwko sklepu Pull&Bear.

Nowatorskie wzornictwo, szeroka gama kolorystyczna produktów oraz wysokiej jakości materiały – to wyróżniki marki O bag. Wszystkie dodatki wykonane są lekkich tworzyw, takich jak EVA, silikon oraz winyl, gwarantujących trwałość produktu. Dodatkowo, O bag jest liderem w zakresie możliwości konfigurowania produktów. Klient może dostosować torebkę, plecak, zegarek lub portfel zgodnie ze swoimi preferencjami i gustem, co czyni każdy produkt niepowtarzalnym.

Oferta fashion w Atrium Targówek

Atrium Targówek systematycznie rozbudowuje ofertę z segmentu fashion. Klienci centrum mają do dyspozycji szerokie portfolio brandów odzieżowych m.in. z grupy Inditex oraz LPP. Dodatkowo, w maju dołączyły do nich trzy kolejne, dobrze znane marki – New Balance, Diverse i Crocs.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *