Produkty RL9 Roberta Lewandowskiego w ofercie ALDI

batony musli

Ten post dostępny jest także w języku: English

W ramach najnowszej promocji w ALDI dostępny jest wybór produktów marki RL9 sygnowanych przez Roberta Lewandowskiego. W asortymencie ALDI znajdą się między innymi baton musli, ciastko owsiane, czy kawa liofilizowana. Oferta ważna jest do wyczerpania zapasów.

Oferta sprawdzi się wśród fanów polskiego piłkarza oraz miłośników zdrowego odżywiania i aktywnego trybu życia – zapewnia ALDI. Pod hasłem Niezbędnik Kibica sieć proponuje klientom całą gamę produktów i napojów spożywczych. Wśród nich znalazły się także markowe produkty słynnego piłkarza pod marką RL9: IceTea Junior RL9,  kawa ziarnista, mielona i rozpuszczalna liofilizowana, musli z płatkami owsianymi o smaku truskawki, banana i kakao, ciastko owsiane z kokosem i migdałami oraz baton musli.

Już wcześniej sieć zaskoczyła fanów Lewego i w ramach czasowej oferty prezentowała wybór tekstyliów domowych, ubrań i bielizny z wizerunkiem Roberta Lewandowskiego – komplet pościeli, body niemowlęce i piżamę dziecięcą. Tym razem klienci będą mogli skosztować przysmaków marki RL9. Sieć zapowiada, że wkrótce w ofercie czasowej pojawią się kolejne produkty sygnowane markami rodziny Lewandowskich.

Poszerzenie oferty o produkty vege i bio

ALDI sukcesywnie wprowadza do swojego asortymentu produkty wspierające zbilansowaną dietę, produkty vege i bio. W 2020 roku ALDI w Polsce wprowadziła do swojej oferty nową markę własną – ŚwieżeJesz. Nowym brandem oznaczone zon zostały warzywa i owoce dostępne w ALDI, spośród których ponad połowa to produkty pochodzące od polskich rolników i sadowników. Wprowadzenie marki ŚwieżeJesz był kolejnym krokiem sieci w celu podkreślenia eksponowanego przez markę atutu świeżości i zwrócenie uwagi na tę kategorię w codziennych zakupach.

ALDI w Polsce posiada 171 sklepów i zatrudnia blisko 3500 pracowników. Spółka stawia na długotrwałe, sprawiedliwe i niezawodne relacje handlowe z dostawcami oraz spełnianie wymogów firmy odpowiedzialnej społecznie. Nowe hasło marki brzmi „Raz ALDI, zawsze ALDI”, bo po ulubione produkty chętnie się wraca.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *