CCC inwestuje w Xpress Delivery

CCC

Ten post dostępny jest także w języku: English

Grupa CCC zostanie mniejszościowym udziałowcem Xpress Delivery i będzie rozwijać usługę ekspresowych dostaw. Już od 9 miesięcy spółki współpracują, oferując usługę CCC Express, dzięki której klienci otrzymują zamówienia nawet w ciągu 90 minut.

Grupa CCC nawiązała współpracę z Xpress Delivery 9 miesięcy temu, aby korzystając z rozwiązań firmy technologicznej oferującej ekspresowe dostawy, umożliwić swoim klientom szybki odbiór zamówionych produktów. Jako udziałowiec Xpress Delivery, Grupa CCC będzie mogła zacieśnić współpracę oraz wykorzystać ekspresowe dostawy na rynkach zagranicznych.

Usługa CCC Expres, dzięki której zamówienia dostarczane są nawet w ciągu 90 minut, spotkała się z zainteresowaniem klientów. Szybka dostawa jest możliwa dzięki realizacji zamówień bezpośrednio ze sklepów stacjonarnych, a aktywacja usługi wymaga jedynie wybrania opcji „dostawa tego samego dnia” podczas zakupów internetowych. Usługa CCC Expres jest już dostępna w 37 miastach w Polsce, ale planowane jest jej rozszerzenie o kolejne miejscowości.

Z opcji „dostawa tego samego dnia” już od września będą mogli skorzystać klienci eobuwie.pl, jednak taka usługa będzie ograniczona do największych miast w kraju, a także pojawi się w czeskiej Pradze. Według Konrada Jezierskiego, dyrektora ds. rozwoju omnichannel w Grupie CCC, ze względu na duże zainteresowanie klientów w przyszłości firma zamierza wprowadzić ekspresowe dostawy również dla klientów Modivo.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *