Nowe rozwiązanie Galerii Młociny na zakupy w pandemii

Ten post dostępny jest także w języku: English

Warszawskie centrum handlowe Galeria Młociny rozpoczyna sprzedaż internetową poprzez streamingi live. Pierwsza transmisja odbyła się 26 stycznia na Facebooku Galerii Młociny z pomocą marki odzieżowej Anataka.

Galeria handlowa Młociny szuka nowatorskich rozwiązań, wychodząc naprzeciw klientom, którzy pomimo restrykcji związanych z pandemią wciąż nie chcą rezygnować z zakupów. Pomimo rosnącej popularności e-commerce, wielu konsumentów nadal nie może przekonać się do zakupów internetowych

Zamiast skupiać się jedynie na sile wirtualnej, powinniśmy wyciągnąć pomocną rękę do klasycznego konsumenta i na miarę możliwości umożliwić mu zakupy w jak najbardziej przybliżonym trybie do znanego mu wcześniej – mówi Paulina Dźwilewska, Junior Retail Manager firmy EPP. 

Zainteresowani będą mogli rezerwować ubrania i dodatki za pomocą komentarzy, a dalsze kroki transakcji będą przeprowadzane przez wiadomości prywatne. Streamingi live na profilu Galerii Młociny na Facebooku odbywać się mają cztery razy w miesiącu. Klientów oprowadzać będzie stylista  Michał Karbowski, który również będzie służył poradami oraz pomocą w kwestii modowych trendów. 

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *