Pierwszy Jula Outlet w Polsce już otwarty

Jula Outlet

Ten post dostępny jest także w języku: English

Szwedzka sieć Jula zdecydowała się na otwarcie nowego formatu sklepu w Polsce. Już od 21 października 2021 r. klienci mogą skorzystać z oferty Jula Outlet we Wrocławiu, w której znajdą wiele produktów po okazyjnych cenach.

Sklep Outlet Jula podkreśla specyfikę marki, która chce, aby każdy klient mógł znaleźć odpowiednie produkty, a do tego nabyć je w dobrej cenie. Koncept wpisuje się także w strategię firmy, która dba o zrównoważony rozwój, poprzez minimalizowanie odpadów i przedłużanie żywotności produktów. Zdaniem Arnolda Brzezińskiego, Country Operations Manager Jula w Polsce, firma planuje dynamicznie zmieniać ofertę w outlecie, dzięki czemu klienci będą mogli za każdym razem cieszyć się szerokim i zróżnicowanym asortymentem.

Jak podkreśla Karl-Johan Blank, właściciel i dyrektor generalny Jula, wprowadzenie konceptu outletowego w Polsce zostało poprzedzone uruchomieniem tego typu sklepów na szwedzkim rynku. Ponieważ formuła Jula Outlet została pozytywnie odebrana przez szwedzkich klientów, można mieć nadzieję, że również polscy konsumenci zainteresują się nową ofertą sieci. Na razie oferta Jula Outlet dostępna będzie na jula.pl wyłącznie na podstronie poświęconej sklepowi we Wrocławiu. Klienci będą mogli skorzystać z nowo otwartego punktu stacjonarnego we Wrocławiu, który znajduje się na wydzielonej powierzchni 400 m2 sklepu.

Rozwój szwedzkiej firmy Jula

Firma Jula została założona w 1979 r. przez Karla-Johana Blanka jako firma rodzinna, która w ciągu kolejnych lat przekształciła się w Jula Holding Group, czyli grupę zajmującą się handlem detalicznym, nieruchomościami, środowiskiem, energią, finansami, logistyką i hotelarstwem. Siedziba grupy, która zatrudnia ok. 3500 osób, znajduje się w Skara w Szwecji. Wyniki sprzedaży grupy w 2019 r. sięgnęły ponad 8,1 mld SEK.

Klienci sieci Jula mogą znaleźć w ofercie szeroką i starannie dobraną gamę produktów do domu, ogrodu i garażu, a także produkty RTV i AGD czy odzież roboczą. Firma zajmuje się także wspieraniem osób aktywnie spędzających czas, umożliwiając swoim klientom nabycie akcesoriów do wędkowania, wędrowania oraz jazdy na rowerze. Produkty Jula są wysokiej jakości i wyróżniają się przystępnymi cenami, a klienci mogą dokonywać zakupów zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i korzystając ze sklepu internetowego. Sieć prowadzi łącznie 111 multimarketów w trzech krajach, w tym w Polsce, gdzie działa 15 sklepów stacjonarnych.

Zobacz również