Pierwszy sklep stacjonarny Modivo już działa

Ten post dostępny jest także w języku: English

W Warszawie został otwarty pierwszy stacjonarny salon marki należącej do Eobuwie.pl – Modivo. Jest to pierwszy koncept odzieżowy w portfolio grupy, specjalizującej się dotychczas w sprzedaży obuwia.

W lipcu 2020 r. Eobuwie.pl otworzyło pierwszy stacjonarny sklep marki Modivo. Salon znajduje się w Warszawie, w Galerii Młociny. Salon Modivo koncepcyjnie zbliżony jest do tego, co oferują sklepy spod szyldu Eobuwie.pl.  Na powierzchni 2,5 tys. m2 do dyspozycji klientów przygotowano 65 tabletów do składania zamówień i przeglądania oferty. Co więcej, będzie ona prezentowana także łącznie na 94 ekranach multimedialnych oraz na manekinach. Na odwiedzających czeka wiele udogodnień, m.in. możliwość zamawiania rzeczy bezpośrednio z przymierzalni czy cyfrowe rekomendacje produktów pasujących do wybranych stylizacji.

Po blisko rocznej obecności na rynku e-commerce Modivo otworzyło sklep stacjonarny

Przypomnijmy, że salon stacjonarny konceptu wielomarkowego pod szyldem Modivo  został otworzony blisko rok po wprowadzeniu marki na polskim rynku. Premiera sklepu internetowego Modivo miała miejsce w czerwcu 2019 r. Marka oferuje odzież, obuwie oraz akcesoria ponad 100 marek premium. Jest to pierwszy koncept odzieżowy w portfolio grupy, specjalizującej się dotychczas w sprzedaży obuwia.

Obecnie Modivo jest dostępne nie tylko w Polsce, ale i na 10 rynkach zagranicznych. Do tej pory marka funkcjonowała tylko online.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *