Intermarche: Thierry Klupczynski nowym prezesem

intermarche wozki

Ten post dostępny jest także w języku: English

Thierry Klupczynski od lipca objął stanowisko Prezesa Dyrekcji Handlowej Intermarche w Polsce. Klupczynski związany jest z Intermarche od ponad 30 lat. Od 15 lat pracuje na polskim rynku.

Thierry Klupczynski z Grupą Muszkieterów związany jest od 30 lat. Jak sam przyznaje, pracę w firmie zaczynał od stanowiska… magazyniera. Systematycznie awansował w strukturze firmy. W przeszłości był m.in. szefem zakupów w kategorii „Świeże” we Francji oraz szefem zakupów sieci Intermarche i Spar, które wówczas działały na rynku niemieckim w ramach Grupy Muszkieterów.

Przez ostatnie 15 lat związany był z Intermarche w Polsce. Pełnił m.in. funkcję Dyrektora Generalnego Grupy Muszkieterów i członka zarządu Dyrekcji Handlowej Intermarche. Co ciekawe, od 10 lat Klupczynski prowadzi supermarket sieci Intermarche w Gdańsku.

W Grupie Muszkieterów kluczowe stanowiska w strukturze firmy są zarezerwowane dla właścicieli supermarketów. To oni podejmują decyzje o strategicznych kierunkach rozwoju szyldów i całej Grupy. Ponadto, jako przedsiębiorcy podejmują niezależne decyzje dotyczące funkcjonowania ich supermarketów.

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.